Een antieke houtsculptuur van Heilige Johannes, 14de eeuw. (L:21 x W:31 x H:140 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 2.800

Een antieke houtsculptuur van Heilige Johannes, 14de eeuw.

21 x 31 x 140 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.500

Lot nummer

475

22508

Vier kaders met een Agnus Dei waszegel. Circa 1900. (W:21 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een offerblok, gesculpteerde eik. Neogotische stijl. (L:20 x W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

K. STACHOWSKY (XIX-XX) 'Haan' gepatineerd brons op marmer. (L:15 x W:7 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lambert VAN RYSWYCK (1822-1894) 'Kelk' zilver. Antwerpen, 19de eeuw. 566g. (H:25 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar vuurbokken, verguld en gepatineerd brons met een jongen en meisje, 19de eeuw. (L:13 x W:24 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Faucheur' gepatineerd brons . (L:28 x W:38 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

James PRADIER (1790-1852) 'Schouwklok' gepatineerd brons op witte Carrara marmer. (L:21 x W:45 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een groot beeld 'Madonna met kind', polychroom porselein. 19de eeuw. (L:17 x W:21 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300