Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw. (W:58 x H:89 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 190

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schilderij werd verdoekt.

58 cm

89 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

438

22267

Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pal HORVATH (1936) 'P.'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Rustende Herder met geiten'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een kelk, zilver en vermeil.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800