Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw. (W:58 x H:89 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 190

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schilderij werd verdoekt.

58 cm

89 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

438

22267

Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1981. (W:71 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Lambert VAN RYSWYCK (1822-1894) 'Kelk' zilver. Antwerpen, 19de eeuw. 566g. (H:25 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Emile VAN DOREN (1865-1949) 'Vue du pont-Vijverzicht' olie op doek. (W:100 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jos ALBERT (1886-1981) 'Stilleven met een varkenspoot en bloemkool' olie op doek. 1933. (W:80 x H:70,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Maurice BOEL (1913-1998) '2 schilderijen, 2 grafieken'. (W:70 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een stralenmonstrans, verguld messing afgewerkt met blauwe email. (L:16 x W:30 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder op de uitkijk' olie op doek. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600