Alfons NOSEDA (1885-1945) 'Straatmuziekanten' voor Caessens Frères, Kortrijk. Circa 1920. (L:27 x W:56 x H:70 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 3.200

Alfons NOSEDA (1885-1945) 'Straatmuzikanten' voor Caessens Frères, Kortrijk. Circa 1920.

Alfons NOSEDA (1885-1945)

27 x 56 x 70 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.000

Lot nummer

152

22255

- Small restoration on the foot of the lady with the accordion.
- Small crack near the other foot of the lady.

Otherwise, in good condition.

Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)
Alfons NOSEDA (1885-1945)

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) / Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Blauwe vaas en Oranje vaas' voor Perignem en Amphora. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Oswald VERMAERCKE (1926)(attr.) 'Mid century highboard/wandmeubel' Palissander fineer. (L:71 x W:187 x H:185 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Suzanne RAMIE (1907-1974) 'Vaas' geglazuurde keramiek voor Madoura. (H:26 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Napoleon Bonaparte en generaals, 14 figuren. Polychroom porselein. (H:32 cm)

Schattingsprijs: € 340 - 440

Een uitzonderlijk groot 'Zwiebelmunster'-decor dineer en koffieservies, Tsjechië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote zonnespiegel, verguld en verzilverd gesculpteerd hout. (D: 65 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, 7 potjes met deksel, polychroom porselein met een handgeschilderd decor. (H:10,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (H:69 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500