Warminck, Een kleine en decoratieve staande klok. 20ste eeuw. (L:28 x W:48 x H:193 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 190

Warminck, Een kleine en decoratieve staande klok. 20ste eeuw.

Binnenwerk met een maanfase. Binnenwerk getekend WUBA, met originele instructieboekje.

28 x 48 x 193 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

15

22238

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800