Enrico GARGIULO (1881-1948) 'Orientalistisch stadszicht' olie op doek. (W:48 x H:41 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 150

Enrico GARGIULO (1881-1948) 'Orientalistisch stadszicht' olie op doek.

Getekend rechts onderaan.

Enrico GARGIULO (1881-1948)

48 cm

41 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

413

22237

Enrico GARGIULO (1881-1948)
Enrico GARGIULO (1881-1948)
Enrico GARGIULO (1881-1948)
Enrico GARGIULO (1881-1948)
Enrico GARGIULO (1881-1948)
Enrico GARGIULO (1881-1948)
Enrico GARGIULO (1881-1948)
Enrico GARGIULO (1881-1948)

Jodocus VAN DEN ABEELE (1797-1855) 'De Medici Fontein en een zicht op Rome' olie op doek. (W:51,5 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Paarden op het veld' olie op doek. (W:70 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw. (W:58 x H:89 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges". (W:56 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

René DE BAUGNIES (1869-1962) 'Boerderij' olie op doek. (W:72 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Bernardus Cornelis NOLTEE (1903-1967) 'Straatzicht' olie op doek. (W:50 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990. (W:30,5 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

TSUKAI (XX) 'Naked Arms' Oost-indische inkt op papier. 1994. (W:76 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700