Scheibe-Alsbach 'Paardenslede met Troika' polychroom porselein. (L:15 x W:40 x H:18 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 260

Scheibe-Alsbach 'Paardenslede met Troika' polychroom porselein.

Onderaan getekend Scheibe-Alsbach. Saxony, Duitsland.

15 x 40 x 18 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

132

22202

Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach
Scheibe-Alsbach

Unterweissbach, een grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:31 x W:78 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Oswald TIEBERGHIEN (1936) 'Twee vazen' geglazuurde keramiek. (H:41 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bitossi, een vaas met rode glazuur. (H:49,5 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein. (L:12 x W:25 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw. (W:20 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Samson, een paar polychroom porseleinen vazen met handgeschilderd decor. Frankrijk, 19de eeuw. (L:17 x W:20 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:8 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een koffiekan, geglazuurd steengoed gemonteerd met zilver. Brussel, 18de eeuw. (L:16 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300