Een Chinese vaas en gemberpot, decor van dames en bonsai. 19de/20ste eeuw. (H:42,5 x D:19 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 500

Een Chinese vaas en gemberpot, decor van dames en bonsai. 19de/20ste eeuw.

42,5 cm

19 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

109

22198

Twee Chinese vazen, decor van dames en spelende kinderen in de tuin. (H:58 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote Chinese vaas, blauw-wit decor van fauna en flora. (H:35 x D:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese scrolls, waterverf op zijde en papier. (W:50 x H:227 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse. (L:7 x W:10 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese 'Meiping' vaas met blauw-wit decor. 20ste eeuw. (H:25 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zes Boeddha's en een 'Snuff Bottle', gesculpteerde hardsteen of Jade. China. (L:6 x W:8 x H:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese tegel, decor van fauna en flora. (W:18,5 x H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, monochroom Flambé glazuur, 20ste eeuw. (H:38 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300