Cesare LACCA (1929)(attr.) 'Mid-Century Barkast' met een glazen blad. (L:42 x W:72 x H:92 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 400

Cesare LACCA (1929)(attr.) 'Mid-Century Barkast' met een glazen blad.

Cesare LACCA (1929)

42 x 72 x 92 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

294

22148

Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)
Cesare LACCA (1929)(attr.)

Deknudt, twee tafellampen. Tutanchamon en een zwaan. Verguld metaal. 20ste eeuw. (H:58 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verguld smeedijzeren consoletafel, toegewezen aan Raymond SUBES (1891-1970). Art Deco. (L:42 x W:180 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Deknudt, 'Paardenkop' een tafellamp. (H:67 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driezit zetel, leder en hout. In de stijl van Westnova. (L:85 x W:192 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote 8-hoekige tafel gemaakt uit graniet. (L:142,5 x W:142,5 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke bidbank, houtsculpturen met ramskoppen, afgewerkt met stof. 19de eeuw. (L:65 x W:72 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een vijfdelig salon, gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl. (L:70 x W:130 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 8 stoelen voor Thonet. (L:47 x W:47 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600