Roger GUERIN (1896-1954) 'Vaas' geglazuurde grès. (H:42 x D:19 cm)
Lot 324

Schattingsprijs: € 120 - € 180

Roger GUERIN (1896-1954) 'Vaas' geglazuurde grès

De vaas mist bovenaan mogelijk een tweede heft. Het stuk is niet afgebroken en netjes geglazuurd.

Onderaan getekend. 'Made in Belgium' en 'Guérin'.

Roger GUERIN (1896-1954)

42 cm

19 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

Lot nummer

324

22143

Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)
Roger GUERIN (1896-1954)

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, een grote zonnespiegel. (D:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Luigi MASSONI (1930-2013) 'Maona' voor Harvey Guzzini. (H:33 x D:65 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques POUCHAIN (1925-2015) 'Vase Antrophomorphe' geglazuurde keramiek. (H:20 x D:7 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (H:69 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein. (L:12 x W:25 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar decoratieve armstoelen, gelamineerd hout en metaal. Laat 20ste eeuw. (L:75 x W:64 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300