Een Chinese, gesculpteerde, hardhouten stoel, afgewerkt met marmer plaquettes. (L:50 x W:64 x H:100 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 150

Een Chinese, gesculpteerde, hardhouten stoel, afgewerkt met marmer plaquettes.

50 x 64 x 100 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

104

22034

Twee Chinese stoelen, gepatineerd hout met decor van Foo leeuwen en bloemen. 19de/20ste eeuw. (L:46 x W:56 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl. (L:13 x W:13 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese scroll, afbeelding van een wijze met zijn leerling. 19de eeuw. (W:57 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese scrolls, waterverf op zijde en papier. (W:50 x H:227 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese schaal, decor van perziken, Daoguang gemerkt. (H:6 x D:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met turquoise grond decor, Qianlong merk. 20ste eeuw. (H:26 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een driedelige schouwgarnituur, opengewerkte cloisonné email. Twee vazen en een sierbord. (H:39 x D:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief figuur van een boeddha, verguld brons. (L:13 x W:22 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250