Verras me
Terug naar account
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.

10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 2.400

Omschrijving van het lot


10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. 

- Saint Macharius The Confessor: Ex ossibus Sancti Macharii Confessoris
- Saint Theresia Virgin: Ex ossibus Sancta Theresia Virginis
- Saint Martha: Ex ossibus Sancta Martha Virginis
- Blessed Paul from the cross: Ex Praecordiis et Ossibus Beati Pauli a Cruce
- Saint Anselmi Eclesia Doctoris: Ex ossibus Sancti Anselmi Eeclesia Doctoris
- Saint Paschalis Baylon: Ex ossibus Sancti Paschalis Bylon Confessoris
- Saint Godefredi: Ex ossibus Sancti Paschalis Bylon Confessoris
- Saint Francis of Assisi & Saint Clara of Assisi Virgin: Ex cineribus corporis Sancti Francisici Asisiensis & ex tunica Sancta Clara V. Asisiensis
- Saint Gratian Martyr: Ex ossibus Sancti Gratiani Martyris
- Saint Bishop Vincent Strambi: Ex vestibus Ven. Strambi Ep.
- From the cradle of the Infant Jesus: Reliquias de cunis Infantis Jesu, DNJC. 

Alle theca worden geleverd met hun respectievelijke papieren/documenten, gedateerd tijdens de 19de of eerste kwart van de 20ste eeuw.

Product details
Titel

10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.

Veilingsdatum

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.000

Lot nummer

541

Lot ID

21957

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. DNJC, Saint Francis, Vincent Strambi en andere.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500