Luppens, een luchter gemaakt uit tweekleurig brons, gemerkt. Omgebouwde gasluchter, 19de eeuw. (H:90 x D:55 cm)
Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 360
Titel | Luppens, een luchter gemaakt uit tweekleurig brons, gemerkt. Omgebouwde gasluchter, 19de eeuw. (H:90 x D:55 cm) |
Hoogte | 90 cm |
Diameter | 55 cm |
Veilingsdatum | 30/01/2024 - 31/01/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 303 |
Lot ID | 21945 |