Een luchter met glazen flambeau, verguld brons afgewerkt met saterfiguren. (H:88 x D:54 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 260

Een luchter met glazen flambeau, verguld brons afgewerkt met saterfiguren.

88 cm

54 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

292

21943

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles. (L:11 x W:11 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas. (H:73 x D:47 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

KERAMAR (XX) twee tafellampen. (H:42 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie tafellampen, brons onyx en opaline. (H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970. (H:25 x D:66 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180