Pablo ATCHUGARRY (1954) 'Untitled' Een sculptuur in witte Carrara marmer, 1992. (L:22 x W:10 x H:33 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 15.000

Pablo ATCHUGARRY (1954) 'Untitled' Een sculptuur in witte Carrara marmer, 1992

Resale rights might apply, please consult our 'Conditions of the sale'.

Provenance

- Aangekocht in gallerij Palma Arte, 1993. (Documenten beschikbaar)
- Verder via erfenis.

Pablo ATCHUGARRY (1954)

22 x 10 x 33 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 18.750

Lot nummer

4

21830

Some minor imperfections, inherent to the material used.

Sculpture overall in excellent condition.

Een orkest met dirigent, gesculpteerd ivoor, Vlaanderen. 19de eeuw. (L:2 x W:5 x H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een buste van Emil Adolf VON BEHRING (1954-1917), gepatineerd brons. Circa 1920. (L:36 x W:30 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Matador/Torero' (L:22 x W:24 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Naakte danseres met twee kalebas muziekinstrumenten, gepatineerd brons. (H:49 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Francisco BARÓN (1931-2006)(Attr.) 'Deurklink' (W:62 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Dame met een hert en twee duiven, gepatineerd kunstbrons op Portoro marmer, Art Deco. (L:21 x W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Edouard DELESALLE (1823-1851) 'Tamboerijn' (H:46 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Francisco BARÓN (1931-2006) 'Deurklink' (W:21 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340