Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D:. (D:62 x
Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 2.600
Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) |
Titel | Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D:. (D:62 x |
Afmetingen | 62 x 130 x 90 cm |
Veilingsdatum | 13/09/2023 - 14/09/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.250 |
Lot nummer | 152 |
Lot ID | 21384 |
Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.
Schattingsprijs: € 500 - 1.000