Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D:. (D:62 x

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 2.600

Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Epoque Lodewijk XV' palissander en andere fineer, verguld bronzen beslag. Afgewerkt met een Breche D'Alep marmer blad.

Getekend 'I.G. SCHLICHTIG' onder het marmer blad, op twee plaatsen.

18de eeuw.

Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782)

62 x 130 x 90 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

152

21384

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs: € 400 - 600