Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D:. (D:62 x

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 2.600

Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Epoque Lodewijk XV' palissander en andere fineer, verguld bronzen beslag. Afgewerkt met een Breche D'Alep marmer blad.

Getekend 'I.G. SCHLICHTIG' onder het marmer blad, op twee plaatsen.

18de eeuw.

Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782)

62 x 130 x 90 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

152

21384

Een uitzonderlijke en grote dineertafel, tafeblad uit één stuk, notelaar, 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljik Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maison Dominique 'tafel', houtfineer. Art Deco.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Piero DE MARTINI (1939) 'Nina e Santamaria' 8 stoelen voor Cassina.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Maison Dominique 'Dressoir', houtfineer en metaal. Art Deco.