Een tafelklok, schildpad inlegwerk gemonteerd met brons, Boulle, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:11 x W:17 x H:30 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 200

Een tafelklok, schildpad inlegwerk gemonteerd met brons, Boulle, Napoleon 3, 19de eeuw.

11 x 17 x 30 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

41

21291

Een kolompendule, messing en albast. 20ste eeuw. (L:13 x W:25 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Lodewijk XVI stijl schouwklok, Putti met een globe. Verguld brons. Circa 1900. (L:8 x W:12 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. (L:28 x W:50 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een kleine vergulde schouwklok, email wijzerplaat en decor van Saters. 19de eeuw. (L:15 x W:15,5 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verguld bronzen schouwklok, rijk afgewerkt met putti, ramskoppen en guirlandes in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (L:27 x W:35

Een antiek zakuurwerk, 18kt geel goud met een witte email wijzerplaat. (H:6,3 x D:4,3 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kolompendule, Carrara marmer gemonteerd met brons, L.Mallet H. de M. D. d'Orléans, n° 937. Empire. (L:15 x W:32 x H:5

Schattingsprijs: € 600 - 800

Warminck, Een kleine en decoratieve staande klok. 20ste eeuw. (L:28 x W:48 x H:193 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300