Wolfers, 6 peper en zoutschalen met 2 bijhorende lepels. Verguld zilver en zilver. 141g. (D:5,5 x W:6 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 130

Wolfers, 6 peper en zoutschalen met 2 bijhorende lepels. Verguld zilver en zilver.

Gemerkt Wolfers, A835 en A925.

Totaal brutogewicht: 141g.

Lengte

5,5 cm

6 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

501

21235

ZILVERWERK
Orfèverie Wiskemann, een verzilverd bestek. Model Louis XV.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Eugène Joseph RAHIER (1810?-1846) 'Paar kandelaars' zilver. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
M.H. Wilkins & Sohne, een paar kandelaars, zilver, 835, Duitsland. 855g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Christofle, 'Gallia', een koffie- en theeservies, bijgevoegd serveeraccesoires.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Boulenger - Debain & Flamant, Frankrijk, koffiekan, suikerpot en theepot, bijgevoegd tafelaccesoires, VK. 1,879kg.