Wolfers, 6 peper en zoutschalen met 2 bijhorende lepels. Verguld zilver en zilver. 141g. (D:5,5 x W:6 cm)
Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 130
Titel | Wolfers, 6 peper en zoutschalen met 2 bijhorende lepels. Verguld zilver en zilver. 141g. (D:5,5 x W:6 cm) |
Lengte | 5,5 cm |
Breedte/diepte | 6 cm |
Veilingsdatum | 13/09/2023 - 14/09/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 501 |
Lot ID | 21235 |
Eugène Joseph RAHIER (1810?-1846) 'Paar kandelaars' zilver. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
M.H. Wilkins & Sohne, een paar kandelaars, zilver, 835, Duitsland. 855g.
Schattingsprijs: € 400 - 600