Tommaso BARBI (XX)(attr.) 'Cobra' geglazuurde keramiek. (D:23 x W:32 x H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 180

Tommaso BARBI (XX)(attr.)  'Cobra' geglazuurde keramiek

23 x 32 x 38 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

230

21195

- There is a baking flaw on the cobra' lower body.

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vazen'

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Geert VAN ACKER (XX) 'De Bezoeker', terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Art Nouveau Vaas'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300