Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Gouden Boomstoet, Brugge' mixed media op zijde. (W:70 x H:77 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 1.800

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Gouden Boomstoet, Brugge'

A painting, mixed media op zijde.

De centrale figuur lijkt erg op één van de figuren in de 'Gouden Boomstoet' te Brugge, naar een ontwerp van Arno Brys. Elke 4 jaar wordt de optocht gehouden in het stadscentrum, ook in 1996 was er een editie.

Getekend en gedateerd rechts onderaan 1996.

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

70 cm

77 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

902

21149

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)
Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

Schattingsprijs: € 400 - 600

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Twee Figuren'. (W:24 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustave VIDAL (1895-1966) 'Avondzicht'. (W:55 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Afrikaanse Dame'. (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250