Een identiek paar 'Boulle' kabinetten, schildpad inleg met koper. Napoleon 3, 19de eeuw. (D:38 x W:82 x H:102 cm)
Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 3.500
Titel | Een identiek paar 'Boulle' kabinetten, schildpad inleg met koper. Napoleon 3, 19de eeuw. (D:38 x W:82 x H:102 cm) |
Afmetingen | 38 x 82 x 102 cm |
Veilingsdatum | 13/09/2023 - 14/09/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 4.375 |
Lot nummer | 151 |
Lot ID | 20247 |
Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.
Schattingsprijs: € 150 - 250