Een identiek paar 'Boulle' kabinetten, schildpad inleg met koper. Napoleon 3, 19de eeuw. (D:38 x W:82 x H:102 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 3.500

Een paar 'Boulle' kabinetten, schildpad inleg met koper.

Rijk versierd met verguld brons, en afgewerkt met een witte marmer. De kasten zijn een identiek paar met een positief en negatief beeld.

Napoleon 3 periode, 19de eeuw.

38 x 82 x 102 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.375

Lot nummer

151

20247

Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs: € 400 - 600