Een identiek paar 'Boulle' kabinetten, schildpad inleg met koper. Napoleon 3, 19de eeuw. (D:38 x W:82 x H:102 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 3.500

Een paar 'Boulle' kabinetten, schildpad inleg met koper.

Rijk versierd met verguld brons, en afgewerkt met een witte marmer. De kasten zijn een identiek paar met een positief en negatief beeld.

Napoleon 3 periode, 19de eeuw.

38 x 82 x 102 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.375

Lot nummer

151

20247

Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar
Een identiek paar

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vitrinekast met geschilderd decor, gebogen glas en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Twee decoratieve stoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint.

Schattingsprijs: € 300 - 500