Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm) |
Hoogte | 1,1 cm |
Diameter | 3,8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 513 |
Lot ID | 20116 |
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500