Verras me
Terug naar account
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi

Het theca heeft een relikwie van de heilige: Sancti Amandi ofwel Heilige Amandus. 

Het theca is in aanwezigheid van een document dat werd opgemaakt door Bisschop: Ludovicus-Josephus Delebeque en is gedateerd 20/11/1846.

Belangrijke info: U koopt het theca en het document, de relikwieën zijn een gift.

Product details
Titel

Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Hoogte

1,1 cm

Diameter

3,8 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

513

Lot ID

20116

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
4 zilveren kronen en een scepter, zilver. Bijgevoegd een kroon uit stof. 211g. (L:33,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g. (H:29 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500