Verras me
Terug naar account
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi

Het theca heeft een relikwie van de heilige: Sancti Amandi ofwel Heilige Amandus. 

Het theca is in aanwezigheid van een document dat werd opgemaakt door Bisschop: Ludovicus-Josephus Delebeque en is gedateerd 20/11/1846.

Belangrijke info: U koopt het theca en het document, de relikwieën zijn een gift.

Product details
Titel

Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Hoogte

1,1 cm

Diameter

3,8 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

513

Lot ID

20116

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)
Een verzegelde theca met relikwie en document: Sancti Amandi (H:1,1 x D:3,8 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'. (L:6,5 x W:16,5 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een paar smeedijzer tafellampen in Neogotische stijl. Bijgevoegd een kandelaar. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

RELIGIEUS
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800