Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw. (D:15,5 x W:24 x H:

Hamerprijs: € 850

Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw.

Geen merktekens gevonden.

Bruto gewicht: 1014g.

15,5 x 24 x 15 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

499

20058

- One of the lids of the cruets is loose.

Otherwise, in good condition.

ZILVERWERK
Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Boulenger - Debain & Flamant, Frankrijk, koffiekan, suikerpot en theepot, bijgevoegd tafelaccesoires, VK. 1,879kg.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 500 - 700

ZILVERWERK
Een antiek kruis, messing afgewerkt Cabochon natuurstenen en glas, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een Torenmonstrans, verguld messing. Neogotiek. Circa 1900.

ZILVERWERK
Een stralenmonstrans, verguld messing, cloisonné email en cabochons. Vroeg 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000