Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw. (D:15,5 x W:24 x H:
Hamerprijs: € 850
Titel | Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw. (D:15,5 x W:24 x H: |
Afmetingen | 15,5 x 24 x 15 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 499 |
Lot ID | 20058 |
- One of the lids of the cruets is loose.
Otherwise, in good condition.
Boulenger - Debain & Flamant, Frankrijk, koffiekan, suikerpot en theepot, bijgevoegd tafelaccesoires, VK. 1,879kg.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 500 - 700