Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw. (D:15,5 x W:24 x H:

Hamerprijs: € 850

Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw.

Geen merktekens gevonden.

Bruto gewicht: 1014g.

15,5 x 24 x 15 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

499

20058

- One of the lids of the cruets is loose.

Otherwise, in good condition.

ZILVERWERK
Vijf altaarschellen, brons en koper.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Marc D'HAENENS (XX) 'Paar wandlichten'

Schattingsprijs: € 500 - 800

ZILVERWERK
Eugène Joseph RAHIER (1810?-1846) 'Paar kandelaars' zilver. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een antieke houtsculptuur, Notelaar, 'De Voorstelling van Onze-Lieve-Vrouw' in de tempel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK
Een antiek kruis, messing afgewerkt Cabochon natuurstenen en glas, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een altaarkruis en 6 bijhorende kandelaars, messing. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300