Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw. (D:15,5 x W:24 x H:
Hamerprijs: € 850
Titel | Een stel misampullen op een schaal, verguld zilver in originele foudraal. Waarschijnlijk Bourdon, 19de eeuw. (D:15,5 x W:24 x H: |
Afmetingen | 15,5 x 24 x 15 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 499 |
Lot ID | 20058 |
- One of the lids of the cruets is loose.
Otherwise, in good condition.
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000