Aldo LONDI (1911-2003) 'Tafellamp met geel paard' voor Bitossi. (D:12 x W:30 x H:32 cm)
Lot 058

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Aldo LONDI (1911-2003) 'Tafellamp met geel paard' voor Bitossi.

Niet getekend.

Afmetingen van enkel het paard. Totale hoogte: 67 cm.

Aldo LONDI (1911-2003)

12 x 30 x 32 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

58

19898

Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)
Aldo LONDI (1911-2003)

Een tabakspot 'Waarschijnlijk Vandevoorde' en schenkkan 'Den Uil' in de vorm van een uil. Brugge, Circa 1900 (W:16 x H:20 x D:13

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hermès Paris, een collectie van 2 sjaals (W:90 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek geglazuurd terracotta schilderij 'Garnaalvissers'. (W:99 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf, Een groep 'Pique Nique'. Polychroom porselein. 20ste eeuw. (D:25 x W:38 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een schaal met handgeschilderd decor in een houten staander. Waarschijnlijk Sèvres. (D:15 x W:31 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Verner PANTON (1926-1998)(attr.) 'Tapijt' Circa 1970. (D:200 x W:280 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Artemide 'Arcadia' een tafellamp. Glas en hout. 20ste eeuw. (H:43 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Marco POCCI & Claudio DONDOLI (XX-XXI) 'Gliss 921" voor Pedrali. (D:52 x W:58 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500