Verras me
Terug naar account
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)

Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 2.400

Omschrijving van het lot


Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw.

Het beeld heeft alle benodigde documenten voor een verkoop binnen de Europese Unie. Gecertificeerd CITES 2023/BE01334/CE. 

Afmetingen inclusief sokkel. Hoogte zonder sokkel: 48,5 cm. 

Product details
Titel

Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)

Afmetingen

18 x 18 x 54 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.000

Lot nummer

470

Lot ID

19562

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)
Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een paar smeedijzer tafellampen in Neogotische stijl. Bijgevoegd een kandelaar. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

BEELDEN
De Reuck, Gent, een zilveren kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949. (H:17 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

BEELDEN
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Knipoog' Carrara marmer. (L:7,5 x W:16 x H:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Figuur van een schoonheid met spiegel, gesculpteerde Ivoor, China. (L:2,5 x W:4 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000