Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw. (D:18 x W:18 x H:54 cm)

Hamerprijs: € 2.400

Een 'Madonna met kind' gesculpteerde ivoor in neogotische stijl. 19de eeuw.

Het beeld heeft alle benodigde documenten voor een verkoop binnen de Europese Unie. Gecertificeerd CITES 2023/BE01334/CE.

Afmetingen inclusief sokkel. Hoogte zonder sokkel: 48,5 cm.

18 x 18 x 54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.000

Lot nummer

470

19562

Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1882, De Nantes. Een antieke Trofee

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewekt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Leon GREGOIRE (XIX-XX) 'Mozart'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600