Delvaux Brillant, een reclame display, gepatineerd polyester. (D:32 x W:47 x H:69 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Delvaux Brillant, een reclame display, gepatineerd polyester. (D:32 x W:47 x H:69 cm) |
Afmetingen | 32 x 47 x 69 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 287 |
Lot ID | 19351 |
Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)