Een Safavid miniatuurschilderij van Yusuf en Zulaikha, Perzië, 16de eeuw. (W:11,5 x H:19 cm)

Hamerprijs: € 650

Een Safavid miniatuurschilderij van Yusuf en Zulaikha, Perzië, 16de eeuw.

Een afbeelding van Yusuf en Zulaikha, 4 lijnen Perische tekst in Nastaliq script en 14 lijnen op de keerzijde.

Verguld en polychroom op papier.

11,5 cm

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

197

19323