Genevieve JOST (1944) 'Boerderij' mixed media op board. 1981 (W:50 x H:45 cm)
Lot 435

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Genevieve JOST (1944) 'Boerderij'

Een schilderij, mixed media op board.

Getekend en gedateerd, rechts onderaan, 1981.

Genevieve JOST (1944)

50 cm

45 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

435

18897

Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)
Genevieve JOST (1944)

Een antieke Kerstscène 'De Aanbidding der Herders', olie op koper. 17de eeuw. (W:17 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Winter' olie op paneel. (W:87 x H:118 cm)

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Mendiant en Flandre' een ets. (W:28 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Piet HUYSENTRUYT (1962) 'Abstract' Acryl op doek. (W:120 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 8.000

Michèle BROEDERS (1936) 'Italia canta II' olie op board. 1988. (W:65 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Herfst' olie op paneel. (W:87 x H:118 cm)

Albert SERVAES (1883-1966) 'Portret van Jan Servaes, zoon van Albert' gouache op papier. (W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Zomer' olie op paneel. (W:87 x H:118 cm)