Een grote misbel met klepel. 20ste eeuw. (H:41 x D:29 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 150

Een grote misbel met klepel.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

41 cm

29 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

497

18760

Een groot vaandel 'Christus met een Heilig Hart', Engelen. Goud en zilverdraad borduurwerken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een vaandel 'Kroning van de Maagd Maria' door Engelen. Goud en zilver borduurwerken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000