Een grote misbel met klepel. 20ste eeuw. (H:41 x D:29 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 150

Een grote misbel met klepel.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

41 cm

29 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

497

18760

Heilige Gerardus van Majella met een draak, een beeld, polychroom gips. (L:33 x W:28 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vier verzegelde theca's met relikwieën, Martelaren van Gorcum, Sanctorum Innocentium en 11000 Maagden.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vandenhoute, Anderlecht, een grote kandelaar en lezenaar, verzilverd brons. Art Deco. (H:140 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zes meerarmige kandelaars, messing en brons in Neogotische stijl, afgewerkt met cabochons en een IHS logo. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote collectie Lithurgische accessoires en objecten, vooral messing. (H:40 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf kerkkandelaars, messing. (H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zes grote kerkkandelaars, verzilverd metaal. (H:90 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar antieke 'Wijwatervaten' in de vorm van een schelp, gesculpteerde marmer. (L:60 x W:51 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200