Een grote misbel met klepel. 20ste eeuw. (H:41 x D:29 cm)
Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 150
Titel | Een grote misbel met klepel. 20ste eeuw. (H:41 x D:29 cm) |
Hoogte | 41 cm |
Diameter | 29 cm |
Veilingsdatum | 10/05/2023 - 10/05/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 497 |
Lot ID | 18760 |
Een groot vaandel 'Christus met een Heilig Hart', Engelen. Goud en zilverdraad borduurwerken. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een vaandel 'Kroning van de Maagd Maria' door Engelen. Goud en zilver borduurwerken. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600