Een paar grote bustes, beton, 20ste eeuw. (D:31 x W:47 x H:73 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een paar grote bustes, beton, 20ste eeuw. (D:31 x W:47 x H:73 cm) |
Afmetingen | 31 x 47 x 73 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 481 |
Lot ID | 18633 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500