Een paar grote bustes, beton, 20ste eeuw. (D:31 x W:47 x H:73 cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar grote bustes, beton, 20ste eeuw.

31 x 47 x 73 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

481

18633

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 1.000