Verras me
Terug naar account
Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)
Lot 192

Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)

Schattingsprijs: € 120 - € 180

Omschrijving van het lot


ovale lijst met pijpaarde met voorstelling van de verschijning van Maria in Lourdes + borduurwerk met heilig hart

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)

Breedte/diepte

5 cm

Hoogte

6,6 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

Lot nummer

192

Lot ID

18550

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)
Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)
Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)
Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)
Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)
Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000