Titel | Een heilig hart borduurwerk, en Maria van Lourdes gesculpteerd uit pijpaarde. 20ste eeuw. (W:5 x H:6,6 cm) |
Breedte/diepte | 5 cm |
Hoogte | 6,6 cm |
Schattingsprijs | € 120 - € 180 |
Lot nummer | 192 |
Lot ID | 18550 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200