Tijger, een sculptuur, geglazuurde keramiek, Italië. 20ste eeuw. (D:33 x W:50 x H:79 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Tijger, een sculptuur, geglazuurde keramiek, Italië. 20ste eeuw. (D:33 x W:50 x H:79 cm) |
Afmetingen | 33 x 50 x 79 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 324 |
Lot ID | 18389 |
Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Frezza Tiper B2B, Bureel, aluminium met twee glazen bladen. (L:90 x W:318 x H:73 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 240 - 340