Jack GAGE (1946) 'Femme' acryl op doek. (W:100 x H:100 cm)

Hamerprijs: € 600

Jack GAGE (1946) 'Femme'

Een schilderij, Acryl op doek.

Getekend links onderaan.

Jack GAGE (1946)

100 cm

100 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

890

18190

Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)

Vincent DE VOS (1829-1875) 'Two Dogs' (W:37 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Paul DE COCKER (1931) 'Dames met een kikker' 1974. (W:54 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 23/09/1823. (W:150 x H:150 cm)

Henri ROBBE (1807-1899) 'Stilleven met fruit' (W:35,5 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht' (W:100 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rudi PILLEN (1931-2014) 'Naakt' 1982. (W:26 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250