Jack GAGE (1946) 'Femme' acryl op doek. (W:100 x H:100 cm)

Hamerprijs: € 600

Jack GAGE (1946) 'Femme'

Een schilderij, Acryl op doek.

Getekend links onderaan.

Jack GAGE (1946)

100 cm

100 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

890

18190

Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)
Jack GAGE (1946)

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Parijs'. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Kurt PEISER (1887-1962) 'Twee ingekleurde etsen' (L:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Le repas de l'été' 1990. (W:100 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300