Titel | Een Chinese wijze man, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Chinese wijze, 20ste eeuw. (H:49 cm) |
Hoogte | 49 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 567 |
Lot ID | 17990 |
Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500