Titel | een antieke geldkoffer, gepatineerd metaal. 19de eeuw. (D:29 x W:49 x H:29 cm) |
Afmetingen | 29 x 49 x 29 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 831 |
Lot ID | 17937 |
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500