Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw. (D:11 x W:16,5 x H:28 cm)

Hamerprijs: € 240

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, handgeschilderd porselein.

Empire stijl.

20ste eeuw.

11 x 16,5 x 28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

109

17819

Eugène Claus, Dame met een pauw 'Orgeuil - Trots'. Polychroom porselein, 19de eeuw. (L:9 x W:8,5 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw. (W:20 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, twee borden en manden met ajourranden, handgeschilderd decor. Polychroom porselein. (D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas. (L:12 x W:24 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paar Grote Vazen' geglazuurde keramiek voor Amphora. (W:27 x H:73,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900. (H:32 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta. (L:23 x W:38 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340