Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.
Hamerprijs: € 340
Titel | Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 742 |
Lot ID | 17765 |
Use marks.
Otherwise in our opinion in good condition.
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340