Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm) |
Hoogte | 3,7 cm |
Diameter | 37 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 186 |
Lot ID | 17760 |
Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800