Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)

Hamerprijs: € 320

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

3,7 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

186

17760

Biais Frères & Fils, een gehamerde kelk. Zilver, Frankrijk. 519g.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke icoon 'Moeder Gods van Tichvin', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewekt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500