Verras me
Terug naar account
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 320

Omschrijving van het lot


Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. 

Product details
Titel

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)

Hoogte

3,7 cm

Diameter

37 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

186

Lot ID

17760

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw. (H:3,7 x D:37 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

VARIA
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

VARIA
Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

VARIA
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340