After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw. (D:25 x W:44 x H:47 cm)

Hamerprijs: € 200

Naar Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta.

Gemonteerd op een zwart marmer basis. 19de eeuw.

Achteraan getekend 'Le Brun'

25 x 44 x 47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

66

17724

Het beeld heeft een restauratie aan een voet van een putto.

After Charles LE BRUN (1619-1690)

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000