After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw. (D:25 x W:44 x H:47 cm)

Hamerprijs: € 200

Naar Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta.

Gemonteerd op een zwart marmer basis. 19de eeuw.

Achteraan getekend 'Le Brun'

25 x 44 x 47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

66

17724

Het beeld heeft een restauratie aan een voet van een putto.

After Charles LE BRUN (1619-1690)

Eugène DE BREMAECKER (1879-1963) 'Danseres' gepatineerd brons. 1923. Art Deco

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

'La Comtesse Du Barry' naar Augustin PAJOU (1730-1809) gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hippolyte MOREAU (1832-1927) 'Chant De Lalouette' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Buste van Richard Wagner, gesculpteerde teak. Getekend Dante, 1997.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Buste van een dame' gesculpteerde albast.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste PEIFFER (1832-1886) 'Jongen met zijn hond' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800