After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw. (D:25 x W:44 x H:47 cm)

Hamerprijs: € 200

Naar Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta.

Gemonteerd op een zwart marmer basis. 19de eeuw.

Achteraan getekend 'Le Brun'

25 x 44 x 47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

66

17724

Het beeld heeft een restauratie aan een voet van een putto.

After Charles LE BRUN (1619-1690)

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitzonderlijk paar decoratieve herten, beton, circa 1920.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Leon GREGOIRE (XIX-XX) 'Mozart'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000