After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw. (D:25 x W:44 x H:47 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw. (D:25 x W:44 x H:47 cm) |
Afmetingen | 25 x 44 x 47 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 66 |
Lot ID | 17724 |
Het beeld heeft een restauratie aan een voet van een putto.
Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500