Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch porselein. 20ste eeuw. (D:32 x W:53 x H:28 cm)

Hamerprijs: € 500

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch porselein. 20ste eeuw.

32 x 53 x 28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

133

17710

Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep

Schattingsprijs: € 400 - 600

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250