Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch porselein. 20ste eeuw. (D:32 x W:53 x H:28 cm)

Hamerprijs: € 500

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch porselein. 20ste eeuw.

32 x 53 x 28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

133

17710

Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep
Een porseleinen groep

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300