Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk
22 maart 2023

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

17710

Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500