Philippe WOLFERS (1858-1929) 'Dyonisos' gepatineerd brons op Portoro marmer. Cire Perdue, 1922. (L:17 x W:25 x H:35,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 10.500

Philippe WOLFERS (1858-1929) 'Dyonisos' gepatineerd brons op Portoro marmer. 1922

Gemerkt cire perdue.
Gesigneerd PH. Wolfers.
Montagutelli foundry mark.
Hoogte sokkel inclusief: 53,5 cm.

Het beeld staat afgebeeld in het boek 'De Wolfers Dynastie, van Art Nouveau tot Art Deco' - Werner Adriaenssens en Raf Steel, pagina 415.

Philippe WOLFERS (1858-1929)

17 x 25 x 35,5 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 13.125

Lot nummer

168

17581

Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)
Philippe WOLFERS (1858-1929)

Alfred BOUCHER (1850-1934) 'De Graver' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pierrot Lunaire, verguld gips met een spiegel. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'La Fierté' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscène met Schotse Edelman' gepatineerd brons.

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Auguste PEIFFER (1832-1886) 'Jongen met zijn hond' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

L. MORELLI (XX) 'Twee Meisjes' gesculpteerde Carrara marmer. Italië, eerste helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

War VAN ASTEN (1888-1958) 'Buste van Alfons Blomme' gepatineerd brons.