Societa Porcelane Artistice Firenze Italië, een vogel. Porselein. (H:51 x D:22 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 220

Societa Porcelane Artistice Firenze Italië.

een vogel gemaakt uit porselein.

51 cm

22 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

80

17072

Eugène Claus, Dame met een pauw 'Orgeuil - Trots'. Polychroom porselein, 19de eeuw. (L:9 x W:8,5 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900. (H:32 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wedgewood Oaklands, een ongebruikelijke theepot. Blauw-wit geglazuurde faience. Circa 1904. (L:14 x W:20 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Herend, zes sierborden met handgeschilderd vogeldecor. Polychroom porselein. (D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een koffiekan, geglazuurd steengoed gemonteerd met zilver. Brussel, 18de eeuw. (L:16 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee paar 'Vieux Bruxelles vazen met decor van bloemen en figuren'. (L:20 x W:26 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland. (L:21 x W:23 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks. (L:28 x W:33 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200