Een paar vazen, Sèvres porselein, 19de eeuw. (L: 11 x W: 14 x H: 20 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 320
Titel | Een paar vazen, Sèvres porselein, 19de eeuw. (L: 11 x W: 14 x H: 20 cm) |
Afmetingen | 11 x 14 x 20 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 840 |
Lot ID | 16360 |
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 120 - 180