Verras me
Terug naar account
Pablo Atchugarry (1954)

Pablo Atchugarry (1954)

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 10.000

Omschrijving van het lot


Pablo Atchugarry (1954), Abstract beeld in 'Rosa Portugal' marmer op basis van blauwsteen (later toegevoegd).
Product details
Artiesten

Pablo ATCHUGARRY (1954)

Titel

Pablo Atchugarry (1954)

Hoogte

39 cm

Veilingsdatum

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 12.500

Lot nummer

386

Lot ID

1576

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300