Een verguld bestek 'Royal Collection Solingen' in een doos gemaakt in Duitsland. (L: 34 x W: 45,5 x H: 9 cm)

Hamerprijs: € 200

Een verguld bestek 'Royal Collection Solingen' in een doos gemaakt in Duitsland. Inox 18/10 verguld met 23/24 karaats goud.

34 x 45,5 x 9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

363

15321

Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek
Een verguld bestek

ZILVERWERK
Een suikertang gemaakt uit zilver in art-nouveau periode. 14,40g. 935/1000

Schattingsprijs: € 50 - 100

ZILVERWERK
Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. 236g. Alexis Renaud.

Schattingsprijs: € 600 - 800

ZILVERWERK
Een samengestelde collectie tafelaccessoires, verzilverd metaal.

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Francois Frionnet, Model Perles, een bestekkoffer met verzilverd bestek. 128-delig.  (L:31,5 x W:46 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een colletie van een paar en één kandelaars gemaakt uit zilver.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
VanStahl, model Perles, een verzilverd bestak in een bestekkoffer. 99 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een zilveren wijwatervat, Vlaanderen, 18de eeuw. 209g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200