Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie. (W: 55 x H: 77 cm)
Hamerprijs: € 140
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) |
Titel | Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie. (W: 55 x H: 77 cm) |
Breedte/diepte | 55 cm |
Hoogte | 77 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 128 |
Lot ID | 14998 |
Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800