Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie. (W: 55 x H: 77 cm)

Hamerprijs: € 140

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie, 21/96.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

55 cm

77 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

128

14998

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800