"> ">
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976). (W: 15 x H: 6 cm)

Hamerprijs: € 600

Andy WARHOL (1928-1987), 'Two dollars', gesigneerd door de artiest. Het 2 dollar biljet bevat een poststempel "Clarkston, GA (United States of America) en is gedateerd 1976. De postzegel rechts geeft een kerkbel weer.

Andy WARHOL (1928-1987)

Serienummer

F10398087A

15 cm

6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

47

14883

Andy WARHOL (1928-1987)

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Vaas met bloemen'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800