"> ">
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976). (W: 15 x H: 6 cm)

Hamerprijs: € 600

Andy WARHOL (1928-1987), 'Two dollars', gesigneerd door de artiest. Het 2 dollar biljet bevat een poststempel "Clarkston, GA (United States of America) en is gedateerd 1976. De postzegel rechts geeft een kerkbel weer.

Andy WARHOL (1928-1987)

Serienummer

F10398087A

15 cm

6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

47

14883

Andy WARHOL (1928-1987)

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Rustende Herder met geiten'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Vlaamse School, 'Gekroonde Madonna met kind, Scepter en Globus Cruciger', olie op paneel. 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Hiroshi YOSHIDA (1876-1950) 'Chionin Temple Gate'

Schattingsprijs: € 300 - 500