Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun. (H: 43 x D: 20 cm)

Hamerprijs: € 160

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken in een licht blauwe kleur. Gemerkt Yong Qing Chang Chun. 20ste eeuw.

43 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

554

14565

The vase is generally in good condition without any remarks to be made.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve Japanse vaas met decor van krijgers. (H:89 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Japanse Kutani olielampen en vazen. (H:57 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600