Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun. (H: 43 x D: 20 cm)

Hamerprijs: € 160

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken in een licht blauwe kleur. Gemerkt Yong Qing Chang Chun. 20ste eeuw.

43 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

554

14565

The vase is generally in good condition without any remarks to be made.

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met bloemendecor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese vaas versierd met decor van hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese scroll met afbeelding van een wijze man, geschilderd op zijde.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 6 stuks Chinees Kanton porselein, met een theekan, 3 borden en een schaal. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese koffer met houtgesculpteerde 'Schatten van het Boeddhisme'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese dekselpot 'Famille Verte' met decor van Kraanvogels en schildpadden. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200