'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw. (W:70 x H:62 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 450
Titel | 'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw. (W:70 x H:62 cm) |
Breedte/diepte | 70 cm |
Hoogte | 62 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 10 |
Lot ID | 14303 |
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300
Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300