Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 800

Andy WARHOL (1928-1987), 'Two dollars', gesigneerd door de artiest. Het 2 dollar biljet bevat een poststempel "Clarkston, GA (United States of America) en is gedateerd 1976. De postzegel rechts geeft een kerkbel weer.

Andy WARHOL (1928-1987)

Serienummer

F10398087A

15 cm

6 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

250

13576

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Landschap met een zitbank' (W:55 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

F. VOJAVE (XIX) 'Schapen en een Ram' olie op paneel. 19de eeuw. (W:26,5 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

G. Bakker (XX) 'Bloemenmarkt', olie op doek. (W:133 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Georges DE SAEDELER (XX) een decoratief 'Schilderspallet' met een kustlandschap. (W:24 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Schaapherder'. (W:91 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Landscape' (W:39 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971. (W:53 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Marc CHAGALL (1887-1985) 'Cirque'. (W:29,3 x H:38,3 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500