Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 800

Andy WARHOL (1928-1987), 'Two dollars', gesigneerd door de artiest. Het 2 dollar biljet bevat een poststempel "Clarkston, GA (United States of America) en is gedateerd 1976. De postzegel rechts geeft een kerkbel weer.

Andy WARHOL (1928-1987)

Serienummer

F10398087A

15 cm

6 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

250

13576

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Twee Figuren'. (W:24 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Ondergaande Zon'. (W:35 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eric KENGEN (1952) 'Zonder titel'. (W:150 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600