Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 800

Andy WARHOL (1928-1987), 'Two dollars', gesigneerd door de artiest. Het 2 dollar biljet bevat een poststempel "Clarkston, GA (United States of America) en is gedateerd 1976. De postzegel rechts geeft een kerkbel weer.

Andy WARHOL (1928-1987)

Serienummer

F10398087A

15 cm

6 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

250

13576

Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) 'Havenzicht' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het Gedroomde Kind' Lithografie. 1988.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987

Schattingsprijs: € 300 - 500