Dimitri OMERSA (1927-1975) 'Kangoeroe' magazinehouder (65 x 55 x 85cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 400
Dimitri OMERSA (1927-1975) |
Titel | Dimitri OMERSA (1927-1975) 'Kangoeroe' magazinehouder (65 x 55 x 85cm) |
Afmetingen | 65 x 55 x 85 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 1045 |
Lot ID | 13157 |
Ontbreekt de ogen, gebruikssporen.
Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Frezza Tiper B2B, Bureel, aluminium met twee glazen bladen. (L:90 x W:318 x H:73 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300